На Волині потруїли собак (фото, відео)

На Волині потруїли собак (фото, відео)

У селищі Локачі Волинської області в один із ранків місцеві мешканці знайшли трупи тварин, серед яких було й цуценя.

Люди звинувачують у вбивстві безпритульних тварин селищну владу, але там від звинувачень відхрещуються, – йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Собака не може відійти від свого мертвого цуцика, і раз у раз торкається його лапою, намагаючись підняти. Місцева зоозахисниця Світлана Зінчук впевнена – щеня отруїли.

«Такі випрямлені лапи, це вона вже в конвульсіях билася, і ото вона так помирала. Коли собака пінить – оце перший признак,що собака отравлений», – каже вона.

Жінка нарахувала на вулицях селища чотири мертвих собаки. Але підозрює, що їх може бути значно більше.

Разом із трьома собаками-безхатьками загинула й Оліна улюблениця – Чаппі. Це стало шоком для всієї родини.

«Плакала я і сестра, і мама плакала. Сказав, що візьмемо іншу собачку, інше щенятко, але я сказала, що не хочу, бо справді це боляче», – розповідає Ольга Вознюк.

За її словами, пса відв'язали на ніч, аби побігав вулицями, а вже вранці знайшли мертвим неподалік  дому. Дівчина каже, що вночі прокинулася від скавчання, але навіть подумати не могла, що це її Чаппі.

Місцеві розповідають – собак у селі труять не вперше. Торік такою страшною смертю загинуло з десяток тварин. Люди звинувачують у цьому селищну владу. Селищний голова звинувачення відкидає. Але зізнається, що бездомні собаки для Локачів – велика проблема, адже їхня кількість щороку зростає.

«Люди із сіл їдуть під час ринкового дня  і під час ринку ці собаки і інші тварини, які їм вже не потрібні, заважають вдома, вони їх просто викидають  в Локачах», – каже селищний голова Богдан Іус.

Грошей на притулок і стерилізацію в селищної ради немає. Наразі  тварин власним коштом чистять місцеві зоозахисники. Саме вони зараз написали заяву до поліції про отруєння собак. І поки зловмисників шукають, сховали бездомних тварин у своїх дворах.

Читайте також: 77-річна лучанка доглядає 22 собаки, а сама живе у вагончику

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему