З літака під час польоту випала 19-річна студентка

З літака під час польоту випала 19-річна студентка

На Мадагаскарі 19-річна студентка Алана Катленд випала з літака під час польоту.

Як пише Daily Mail, трагедія сталася неподалік від популярного курорту Аджаджаві - там студентка-біолог Робінсон-коледжу в Кембриджі вивчала рідкісний вид крабів.

Пізніше стало відомо, що Алана сама вистрибнула з літака на висоті близько 1130 м через 10 хвилин після зльоту. Подруга загиблої студентки Рут Джонсон і пілот літака кілька хвилин утримували Катленд за ноги, однак дівчина все ж вирвалася.

У поліції розповіли, що під час перебування на острові Алана п'ять разів відчувала напади параної. Крім того, незадовго до трагедії дівчина посварилася з батьками. Також через невдачі у своєму дослідженні студентка, кажуть правоохоронці, «була в постійному стресі, з яким не могла впоратися».

«Наша дочка Алана була яскравою, незалежною особистістю, людиною, яку любили всі, хто її бачив. Вона завжди любила і підтримувала рідних і друзів, які тепер відчувають щире горе. Вона завжди шукала пригод і завжди намагалася розширити свої знання. Її жага відкриттів змушувала її використовувати по максимуму кожну мить життя. Наші серця розбиті втратою нашої коханої дочки, яка освітлювала своєю присутністю будь-яку кімнату, в яку вона входила», - прокоментували загибель дочки її батьки.

В інтерв'ю британським ЗМІ батько Алани заявив, що у його дочки «була сильна реакція на якийсь медикамент, але не на протималярійний, так як їх вона брала в минулому році під час подорожі в Китай».

До речі, сім'я Алани досить забезпечена, і вона раніше ніколи не зазнавала жодних проблем у відносинах з батьками. Проблем у навчанні і в стосунках з однокурсниками у неї також не було.

Зараз останки понівеченого великими мадагаскарскими хижаками тіла дівчини відправлені в лабораторію для токсикологічних обстежень.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: літак, студентка, смерть
В тему