У Луцьку на вулиці Дубнівській 40-річний водій TOYOTA Prado створив аварійну ситуацію, у якій сам і постраждав.
За повідомленням патрульної поліції Волинської області, водій позашляховика вирішив обігнати NISSAN Primastar, який рухався попереду.
Відтак, перед початком обгону, не переконався в тому, що 22-річний водій мінівена подав сигнал покажчика повороту ліворуч та мав намір повернути.
Як результат, постраждав правий бік позашляховика. У ДТП потерпілих немає.
На водія TOYOTA Prado складено протокол за ст. 124 КУпАП.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
«Коли зацвітали півонії, я згадувала тебе…»
Сьогодні, 17:57
Кількість соцвиплат скоротили: чи не втратять люди підтримки?
Сьогодні, 17:22
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
Сьогодні, 16:48
«Думала, тільки багаті виграють, а тепер і я маю 1000 гривень»
Сьогодні, 16:31
Японський погляд на харківські роли: чесна історія одного шефа
Сьогодні, 16:27
14 ОМБр звинувачують у відсутності ротацій
Сьогодні, 15:52
На війні загинув лучанин Борис Кузьмічук
Сьогодні, 14:58
У Карпатах туристку вдарила блискавка
Сьогодні, 13:52
Атака на Запоріжжя: зросла кількість жертв і постраждалих
Сьогодні, 13:17
Реклама





