28 Листопада 2017
Новини

Юні лучани серед кращих на чемпіонаті України з плавання

Чемпіонат України з плавання серед юніорів тривав  у Харкові з 23-25 листопада

Команду Волинської області представляли вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради». Вони повернулися на батьківщину з кубком за перше загальнокомандне місце в другій групі чемпіонату України серед юніорів з плавання. Інформує департамент сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Успішними та знаковими  були виступи плавців та плавчинь з Луцька на цих змаганннях.

Зокрема,  Дана Ахмедова, вихованка тренера-викладача Сергія Максимюка після завойованої золотої та срібної медалі здобула золоту нагороду на дистанції 100 м (брасом). А Максим Ткачук на дистанції 100 м (брасом)  виборов бронзову медаль й виконав норматив в штатну збірну України з плавання. Тренери перспективного спортсмена - Володимир Самчук та Анатолій Тихонович.

Загалом, як відзначають тренри, усі учасники показали свої сили на високому рівні. Вітаємо юних  спортсменів та бажаємо ще більших перемог!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь