У Ялті через потужні зливи нелегальні сміттєзвалища змило в море.
Про це повідомив член правління ГО "Офіс довкілля" Єгор Фірсов.
Він додав, що за 7 років анексії на нелегальних сміттєзвалищах Криму накопичилось будівельне сміття та побутові відходи, які днями змило в море.
Також Фірсов наголосив, що це справжня екологічна катастрофа, яку замовчують у РФ.
За інформацією російських ЗМІ, 19 червня в Ялті заборонили купатися через забруднення моря і необхідність проведення дезінфекції та прибирання пляжів.
20 червня окупаційна влада повідомила, що купатися в Чорному морі в акваторії міста не можна буде ще мінімум три дні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни переміщають ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту в Криму — Зеленський
Сьогодні, 15:46
СБУ атакувала аеродроми та російські системи ППО у Криму
Сьогодні, 11:56
росіяни атакували цивільні судна в акваторії Чорного моря
19 Червня 2026
У Кропивницькому дев'ятикласник влаштував різанину в школі
15 Травня 2026
Аеродроми Криму масовано атакували дрони
27 Квітня 2026
Реклама







