У Чорногорії зареєстрували перші два випадки зараження COVID-19.
Про це повідомив прем'єр-міністр Душко Маркович, пише НВ.
За його словами, коронавірусну інфекцію діагностували у двох жінок, які прибули з США і Іспанії 12 днів тому.
Обидві пацієнтки госпіталізовані, їхній стан оцінюється як стабільний.
Чорногорія вже закрила свої кордони, призупинила роботу громадського транспорту, закрила школи, кафе і ресторани, щоб зупинити поширення коронавірусу. У Чорногорії продовжують працювати супермаркети і аптеки.
Чорногорія стала останньою країною в Європі, де виявили коронавірус.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама





