У Колківському благочинні Маневицького району на Волині обікрали церкву УПЦ МП.
Крадіжку виявили 24 січня у Свято-Михайлівському храмі села Семки, – повідомляють у Волинській єпархії УПЦ МП.
Про злочин стало відомо від настоятеля протоієрея Миколая Новосада, котрий також служить у селі Розничі.
Читайте також: На Волині за ніч обікрали три церкви Московського патріархату
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Кропивницькому дев'ятикласник влаштував різанину в школі
15 Травня 2026
Проти Безуглої порушили кримінальну справу
19 Березня 2026
Кримінальний авторитет викрав та катував чоловіка, бо той посигналив його жінці на дорозі
2 Березня 2026
Постачання до ліцеїв неякісного вугілля: на Волині повідомили про підозру директорці приватного підприємства
22 Грудня 2025
Реклама





