В Росії, на річці Оредеж, що Ленінградській області, на Водохреща жінка загинула, пірнувши в ополонку.
На дев'ятий день тіло росіянки знайшли.
Про це повідомляє телеграм-канал Shot.
Зазначається, що тіло жінки знайшли за 150 метрів від Різдвяного мосту, воно попливло вниз за течією. Це приблизно за кілометр від ополонки, в яку пірнула загибла.
Нагадаємо, інцидент трапився 19 січня. Жінка попарилася в лазні та вирішила після цього пірнути в ополонку. Вона загинула на очах у своїх маленьких дітей і чоловіка. Чоловік намагався врятувати жінку, кинувся за нею, але його ледь не потягло під лід.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Реклама





