Учасники бігового клубу "Епікур" зняли оригінальне привітання з Новий Роком та запросили охочих приєднутися до спортивних заходів.
Відео та фото з заходу опублікували на сторінці клубу в Facebook.
"Фотозвіт з нашої пробіжки в червоних шапочках! Це було файно, весело та кайфово! І тут хочемо подякувати тим, хто нам допоміг в організаційних моментах, адже за два дні просто нереально організувати такий захід) Хоча як ми довели, все реально якщо мати класних друзів! Тепер ми будемо планувати цікаві, тематичні пробіжки щомісяця) Приєднуйтеся всі любителі бігу!" - йдеться в підписі до допису.









Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
У Волинському ТЦК прокоментували інцидент у Володимирі
17 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
Реклама

