У Золотоніському психоневрологічному інтернаті коронавірусом захворіла 21 людина.
Проводиться епідеміологічне розслідування. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації (ОДА) Роман Боднар на брифінгу, - пише РБК-Україна.
Зараз у закладі проведено дезінфекційні заходи, визначено коло контактних осіб. Сімейні лікарі Золотоніського районного Центру первинно-санітарної допомоги проводять огляд підопічних.
За його словами, госпіталізованих у лікарні немає, стан інфікованих задовільний.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
Потрійний удар у Сумах: що відомо про нічні обстріли рф
15 Квітня 2026
росія вдарила БПЛА по Черкащині
1 Квітня 2026
Як доглядати літню людину після інсульту?
3 Березня 2026
На війні загинув льотчик-штурман з Луцька Ярослав Сачик
18 Лютого 2026
Реклама







