У Тернопільській області четверо медпрацівників, які вилікувалися від COVID-19, повернулись до роботи.
Про це повідомив заступник голови районної держадміністрації Павло Дронь увечері 12 квітня.
"Сповіщаю приємну звістку щодо виходу з коронавірусної залежності 4 інфікованих після їх подвійного тестування — один лікар райлікарні, один сімейний лікар, одна медсестра та молодша медсестра. З понеділка вони приступають до роботи", – повідомив Дронь.
Відомо, що в області на коронавірус захворіли 11 лікарів, 30 медсестер та фельдшерів. Окрім цього, серед інфікованих семеро дітей, троє поліцейських, два вчителі, священник, голова ОТГ, сільський староста.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
Показали відео з ТЦК у Тернополі, де застрелився чоловік
25 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
росіяни атакували Тернопіль дронами
1 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
росія атакувала Закарпаття й Тернопільщину
1 Квітня 2026
Реклама







