Переговори у нормандському форматі планують провести якнайшвидше, перша робоча зустріч має відбутись вже у липні.
Про це заявив у Берліні під час брифінгу Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент УНН.
«З приводу обговорення в нормандському форматі, термінів цієї зустрічі, ви знаєте – для мене і для кожного українця найважливіше питання – це припинення війни, тому по-перше, обговорювались дати з приводу роботи – це після парламентських виборів в Україні.
Вчора я говорив про це у Франції з президентом Макроном.
Я дуже хочу, щоб ця зустріч відбулась терміново, тому перша робоча зустріч запланована вже у липні», – сказав Зеленський.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама







