Як відкрити банківську карту онлайн: покрокова інструкція

Як відкрити банківську карту онлайн: покрокова інструкція

Банківська картка — продукт, який дозволить вам миттєво переказувати кошти в будь-яку точку світу, сплачувати за рахунки онлайн, контролювати витрати та проводити інші платежі та дії віддалено з телефону, ПК чи ноутбука. Підготували інструкцію, яка допоможе відкрити банківську картку онлайн всього за кілька хвилин.

Крок 1. Вибираємо банк

Спершу визначте, з яким банком ви хотіли б співпрацювати. Наразі в Україні працює 61 банк, тому щоб звузити пошук і швидше зробити вибір, спирайтесь на такі фактори:

 

  • надійність. Тут про досвід роботи на ринку, отримані нагороди, репутацію, фінансові показники та місце в рейтингах (наприклад, рейтинг стійкості від порталу Мінфін і фінансовий скоринг від сервісу YouControl);
  • розповсюдженість. Від того, скільки банк має відділень, банкоматів і терміналів, залежатиме те, як швидко ви зможете зняти кошти чи розв'язати проблему, що виникла;
  • умови обслуговування. Порівняйте комісії банків, їхні тарифи, доступні послуги та бонуси, що надаються (кешбек, акції, знижки тощо);
  • зручність. Найкраще рішення — обрати банк, який має свій мобільний застосунок та адаптований до різних ОС сайт, що дозволить вам виконувати безліч операцій з карткою онлайн.

 

Відкрити банківську карту онлайн ви можете в UKRSIBBANK: наприклад, з миттєвою карткою New Card ви отримаєте безоплатне обслуговування та поповнення рахунку, доступ до інтернет-банкінгу UKRSIB online, можливість купівлі-продажу валюти онлайн і багато іншого.

Крок 2. Вибираємо продукт

Вибрали банк? Наступним кроком порівняйте доступні картки, які пропонує установа, та виберіть потрібну. Якщо вагаєтесь, почніть з аналізу типів карток:

 

  1. Дебетова. Тут будуть лише ваші кошти, без кредитного ліміту. Як правило, зняття готівки безоплатне, а поповнення — з комісією.
  2. Кредитна/Універсальна. Картка з кредитним лімітом, куди можна покласти й власні кошти. Вам буде доступна певна сума, яку ви зможете витрачати куди та коли завгодно, але з поверненням тіла кредиту з відсотками протягом певного періоду (часто тут надається пільговий період, протягом якого відсотки не нараховуються). Як правило, зняття готівки платне, а поповнення — без комісії.

 

Якщо взагалі не користуєтесь кредитами, обирайте дебетову, але якщо картку будете часто поповнювати та переважно розрахуватися нею, вибирайте кредитку.

Крок 3. Оформлюємо документи

Коли вибір зроблено, зайдіть на сайт або в застосунок банку та знайдіть сторінку потрібного продукту. Наступним кроком натисніть кнопку з текстом типу «Подати заявку» чи «Отримати картку», введіть свої особисті дані та пройдіть ідентифікацію з паспортом (через Дію або з фотографією документа). Залишається лише підписати договір і дочекатися повідомлення про випуск пластикової картки, яку ви зможете отримати або доставленням поштою, або у відділенні банку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, банки