У місті Остін, що в штаті Техас, чоловік в костюмі Санта-Клауса відкрив вогонь на вечірці, пише znaj.ua з посиланням на My Statesman.
Загалом, внаслідок стрілянини постраждали четверо людей. Двох доставили в лікарню в критичному стані, третій – знаходиться у важкому, ще один поранений від госпіталізації відмовився.
Як зазначено в повідомленні, вечірка була влаштована з нагоди Хелловіна. Нападника затримали на місці. При цьому силовики стверджують, що грубу силу стосовно стрільця не застосовували.
До речі, горе-стрілка запросили на вечірку, тому своїх жертв він знав.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама





