У Вінниці затримали двох злочинців, які підривали та грабували банкомати по всій Україні.
Про це заявили в облуправлінні Національної поліції.
Повідомляється, що двох членів банди, раніше судимих жителів Донецької області, затримали у середу, 29 липня, безпосередньо під час чергової спроби підриву банкомата.
Їх спільникам вдалося втекти на автомобілі, однак через деякий час зловмисників виявили у дворах неподалік від місця пограбування.
«Підозрювані намагалися переодягнутися і позбутися одягу, в якому скоювали злочин. Проведено огляд автомобіля, у зловмисників вилучено балаклави, рукавички, телефони, одяг, інші речові докази», — йдеться у повідомленні.
Затриманим загрожує до 10 років позбавлення волі.



Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
Monobank з 1 липня вводить комісію на поповнення карток
17 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама







