У київській маршрутці зловили збоченця, який знімав на телефон під спідницями жінок.
Про це повідомляє РБК Україна.
Відзначається, що інцидент стався в маршрутному таксі №401 на зупинці «Індустріальний міст».
«У Києві в 401 маршрутці зловили збоченця, знімав камерою телефону під спідницею у молодої дівчини, викликали поліцію. Зупинка Індустріальний міст», - йдеться в повідомленні.
У коментарях українці відреагували на відео і висловили свої емоції і думки.
- Хвора людина, бити його марно, таким потрібна хімічна кастрація. Це люди зі зламаною психікою, над якими в дитинстві знущалися, або які пережили насильство в дитинстві.
- Да уж ... поліція якщо приїде то вже добре, але толку навряд чи буде ... а ось профілактичних 3.14здюлей це більш дієво буде ...
- Це дно .... Все більше і більше вилазить всякої нечисті. Мракобісся якесь на землі відбувається.
- А шо та спідниця прикривала, якщо запросто можна зняти що під нею?!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд арештував тещу Притули
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
Реклама







