російські війська зайшли на околицю Торецька, що у Донецькій області, але Сили оборони намагаються не дати їм просунутися.
Про це повідомила речниця Оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» Анастасія Бобовнікова в етері телемаратону.
«Найгарячіше зараз (у зоні відповідності ОТУ — ред.) на Торецькому напрямку. Бої ведуться в самому Торецьку. Ситуація нестабільна, бої ведуться буквально за кожен під’їзд», — розповіла Бобовнікова.


За її словами, нині важко оцінити, яку частину міста контролюють російські війська. Однак відомо, що окупанти вже зайшли на східну околицю міста та дещо просунулися по вулиці Центральній, в напрямку шахти «Центральна».
«Але [ситуація] постійно змінюється — то ми відбиваємо у них вогневі пункти, то вони десь знищують наші. Але ми їх постійно відновлюємо та намагаємося повертати те, що захопили окупанти, і не даємо їм просунутися з усіх сил, чого б це нам не коштувало», — заявили в ОТУ.
До слова, За даними Генштабу ЗСУ станом на 22:00 7 жовтня, на Торецькому напрямку окупанти за підтримки авіації 11 разів атакували позиції Сил оборони поблизу Торецька, Диліївки та Неліпівки. Бойові дії тривають іще у двох локаціях.
Станом на початок вересня у Торецьку залишалися ще 1700 людей. Влада наголошувала, що до міста дуже складно завозити гуманітарну допомогу через російські обстріли.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.