В Одесі та Дніпрі компанія McDonald's оголосила про відновлення своєї діяльності.
Про це повідомила пресслужба McDonald's в Instagram 2 березня.
«Понад усе ми хочемо бачити, як ви смакуєте улюблені страви, ділитеся ними з друзями та щиро посміхаєтеся. Саме тому ми плануємо відновити роботу деяких ресторанів у південній і східній частинах країни, зокрема в містах Одеса та Дніпро. І для цього вже відновлюємо систему постачання та продовжуємо ретельно слідкувати за безпековою ситуацією», - сказано у повідомленні.
Плани компанії можуть коригуватися залежно від поточної ситуації у містах та регіонах, зазначає пресслужба.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
Реклама





