1 Березня 2022
Новини
«Нам сказали, що Зеленський вже підписав указ про капітуляцію», - полонений окупант
Ще один російський окупант, який зараз в полоні в українських військових повідомив, що їм сказали, що президент України Володимир Зеленський вже підписав указ про капітуляцію!
"А тепер – просто потрібно доїхати до Києва, зайняти оборону і повернутися", - сказав він.
До того, як здатися силам ЗСУ на Полтавщині, загарбник йшов на Київ у складі колони зі 100 танків! Усе це – пояснює командою “показати міць російської армії”...
"Ну що ж, “міць” розгромлена, колона – розбита, а загарбник – у полоні. Це показова історія для всіх, хто прийде з війною на нашу землю!
Тепер механік-водій танку “не підтримує політику президента РФ”, але вже пізно", - інформують у СБУ.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
Сьогодні, 08:44
На фронті загинув молодий Герой з Нововолинська Валентин Агеєнко
Сьогодні, 08:31
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
москву знову масовано атакують дрони
19 Червня 2026
З початку повномасштабки понад 400 постраждалих чоловіків і жінок розповіли про зґвалтування росіянами, – генпрокурор
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Реклама







