У Словаччині в людини, яка приїхала з Санкт-Петербурга, виявили перший випадок штаму "Дельта".
Про це пише УП з посиланням на Aktuality.
Відомо, що хворого не госпіталізували, але особа не має тісних контактів і проходить протиепідемічні заходи.
Міністр охорони здоров’я Володимир Ленгварський зазначив, що підвищеної небезпеки нині немає.
До слова, "Дельта"-варіант вперше виявили в Індії в жовтні 2020 року. Зазначають, що він є більш заразним.
Він орієнтовно на 60% більш поширюваний, ніж "Альфа"-варіант (британський).
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама





