В Одесі в міськраді СOVID-19 виявили у двох заступників Геннадія Труханова.
Про це повідомляє місцеве видання «Думська» з посиланням на джерела в міськраді.
Як зазначають, ще одна заступниця пішла на самоізоляцію і чекає результату ПЛР-тесту.
За даними джерел, діагноз підтвердили в заступника міського голови Одеси Павла Вугельмана та у виконувача обов'язків віцемера Дмитра Жемана. Останній отримав позитивний результат ПЛР-тесту 1 серпня. До цього він брав участь в масових заходах.
На самоізоляції в очікуванні результатів ПЛР-тесту перебуває Світлана Бедрега.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама







