На Донбасі бойовики тричі порушили режим припинення вогню 17 липня.
Про це інформують в штабі ООС.
Неподалік Водяного противник відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Поблизу населеного пункту Новотошківське агресор застосував міномети 82-го калібру. Пізніше, противник проявив вогневу активність і біля Луганського, використавши при цьому протитанковий ракетний комплекс, станкові протитанкові гранатомети та великокаліберні кулемети.
Нагадаємо, 17 липня з тимчасово окупованої території України передали неідентифіковане тіло.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 230 окупантів за минулу добу
16 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
15 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Захисники знищили 1 300 окупантів за минулу добу
12 Червня 2026
Реклама







