У Лук'янівському СІЗО платними камерами скористалися дві особи.
Про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Висоцька у коментарі "Укрінформу".
"У нашому пілотному проєкті є 2 клієнти. Вони в Києві", - сказала Висоцька.
Висоцька уточнила, що особи оплатили послугу з надання поліпшених побутових умов у СІЗО на місяць і перебувають у чотиримісній камері удвох.
Заступник міністра розповіла, що в ці вихідні разом із міністром юстиції Денисом Малюською відвідають Дніпро та Запоріжжя, де також планують відкрити в СІЗО платні камери.
За словами Висоцької, відкриття платних камер планується також у СІЗО Харківської області, Чернівцях, інших великих містах України.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама







