У Житомирській області оштрафували вчительку за викладену у Viber-групі фотографію в оголеному вигляді.
Постанова опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, справу кваліфікували як дрібне хуліганство і оштрафували жінку на 51 гривню.
Вчителька визнала свою провину і пояснила, що випадково відправила фото в групу і хотіла відправити її дочці "з метою отримання консультації у лікаря про проведення медичного втручання".
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Справу Тимошенко хочуть передати до іншого суду: чому
16 Червня 2026
Голова господарського суду – про підтримку фронту, життєве кредо і справи, за якими доля людей
10 Червня 2026
Ексголова Верховного Суду Князєв визнав вину
8 Червня 2026
На Волині судитимуть батька-одинака за знущання з дитини
4 Червня 2026
Волинянина ошукав 13 людей на 2,3 млн грн
4 Червня 2026
Реклама







