У Чорнобильській зоні відчуження затримали порушників.
Це трапилося ввечері 23 квітня, - повідомляють у ДПС.
Один із затриманих є жителем Києва, а другий приїхав з Херсонської області.
За словами чоловіків, метою їх проникнення до закритої зони був «екстремальний туризм і відпочинок».
Стосовно них складено протоколи за ст. 46-1 КУпАП (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення), що передбачають покарання у вигляді штрафу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Закарпатті прикордонники викрили організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
23 Червня 2026
Біля кордону з Румунією знайшли тіло чоловіка
9 Червня 2026
Жінки-держслужбовці можуть вільно перетинати кордон
20 Травня 2026
Реклама







