В Угорщині автобус з українцями потрапив в ДТП. З восьми евакуйованих українців, які були у салоні авобуса, двоє - у тяжкому стані.
Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк на своїй сторінці у Facebook.
Як зазначив Шинкарюк, 6 громадян у задовільному стані.
"2 громадян у важкому стані, 6 в задовільному. Всі особи перебувають у лікарні. Виконується протокол нашими представниками дипломатичного корпусу", - написав він.
За його даними, на 75 кілометрі автомагістралі М3 біля м. Будапешт сталося ДТП за участю автобусу, який транспортував громадян України до місця евакуації в пункт пропуску "Тиса".
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Що дивляться українці: серіали, які зараз у центрі уваги
18 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Вроцлаві викрали двох молодих українців
11 Червня 2026
Реклама







