У Житомирі до лікарні №1 з підозрою на коронавірус госпіталізували 69-річну людину, яка приїхала з Німеччини.
Про це заявив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, передає кереспондент РБК-Україна.
"Людина 69-років, приїхала з Німеччини, де, ймовірно, були контакти з хворими. Перший експрес-тест був негативний", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
Сьогодні, 15:13
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На будівництві командного пункту ЗСУ вкрали майже 3 млн
27 Травня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
На Житомирщині затримали працівника ТЦК з Волині
15 Травня 2026
У Житомирі затримали керівника обласного ТЦК
6 Травня 2026
Реклама







