На Житомирщині жінку з коронавірусом під'єднали до апарату штучної вентиляції легень.
Жінка з Радомишля, у якої 12 березня підтвердили коронавірус, перебуває у важкому стані, повідомляє 112ua.
Лікарі кажуть, що пацієнтка опинилась у такій ситуації через те, що пізно звернулася до лікарні.
Уже сьогодні вранці її підключили до апарату штучної вентиляції легенів, і стан жінки зараз важкий. Все через те, що вона пізно звернулася за допомогою до медиків, - повідомив кореспондент.
Нагадаємо, що 70-річна жінка повернулась з Польщі до Радомишля ще 1 березня. Симптоми хвороби з'явилися ще раніше, втім до лікарні вона не зверталася й навіть навідалася до Львова.
З легеневою пневмонією її госпіталізували 12 березня та одразу оголосили про підозри. Станом на 13 березня, в Україні виявили 3 випадки зараження на Covid-19.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
Реклама





