У квартирі харківського будинка стався вибух.
Інцидент трапився 26 січня. Як зазначили у поліції, вибух спричинила граната "РГД-5". Внаслідок вибуху загинув 63-річний чоловік, що мешкав у квартирі, повідомили у Нацполіції.
Правоохоронці зазначили, що напередодні чоловік погрожував звести рахунки із життям. Тож нині поліція відкрила кримінальну справу за фактом самогубства.
"РГД-5" – це радянська ручна граната, що має дальність ураження 15 – 20 метрів. Її взяли на озброєння у Радянській армії понад півстоліття тому, і до нині вона використовується у російській і багатьох інших арміях світу.



Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Харківщину масовано обстріляли росіяни, є загиблі
9 Червня 2026
На війні загинув військовий з Волині Юрій Макарук
8 Червня 2026
Реклама





