Монобільшістю у Верховній Раді підтримали відстрочення штрафів за порушення ввезення "євроблях" до 31 грудня 2019 року.
Законопроєкт №2288 у першому читанні підтримали 311 народних депутатів при необхідних 226 голосах, свідчить офіційний сайт парламенту.
Парламентарі також погодилися скоротити терміни підготовки документа до другого читання.
Документ передбачає, що власників "євроблях" не штрафуватимуть до 170 тис. гривень за такі порушення, як запізнення з розмитненням комерційної або особистої машини на іноземній реєстрації.
Парламентарі також погодилися скоротити терміни підготовки законопроєкту до другого читання.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Верховна Рада ухвалила закон про «податок на OLX»
9 Червня 2026
ЦВК визнала Дениса П’ятигорця нардепом від «ЄС»
26 Травня 2026
На Волині призначили нового представника Омбудсмана
20 Травня 2026
На телемарафон готові виділити понад 638 млн гривень
24 Квітня 2026
Реклама





