Волинянина, жителя Горохова, доставили у лікарню із сильним отруєнням.
За словами матері, син купив наркотики у Луцьку, пише ІА Волинські новини.
Вчора, близько 17.00 у приймальне відділення ЦРЛ було доставлено 19-річного хлопця, жителя міста Горохів, з ознаками сильного отруєння.
Пізніше було встановлено, що це отруєння амфетаміном.
Зі слів матері, її син у цей день вживав наркотики, які придбав у Луцьку, після чого йому і стало погано.
Хлопця опитати не вдалося, адже він знаходиться в реанімації.
Поліція Волині інформацію про повідомлення підтвердила. Відомості внесли до журналу єдиного обліку. Наразі триває перевірка.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Стало відомо про загибель захисника Василя Заремби з Волині
18 Червня 2026
Реклама





