Зловмисник викрав у 19-річного студента сумку з речами.
У понеділок, 7 жовтня, до поліції Ковеля звернувся 19-річний житель Старовижівського району. Хлопець повідомив, що в залі очікування на залізничному вокзалі міста у нього викрали сумку з речами. Сума завданих матеріальних збитків становить 5 тис. грн., повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.
Співробітники кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше судимий 30-річний житель Ковельського району.
За вчинення крадіжки волинянину загрожує, зокрема, до трьох років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
На Волині з магазину «Аврора» викрали термінал
16 Червня 2026
Біля Ковеля чоловіки напали на групу оповіщення ТЦК
10 Червня 2026
Скільки ковельчан звернулися по компенсацію через обстріл рф
26 Травня 2026
Реклама





