Попри те, що Луцьк вважають одним із найкомфортнішим і найбезпечнішим містом України, комунальники вирішили довести протилежне.
На даху багатоквартирного будинку на вулиці Лесі Українки лежить величезна снігова глиба, яка з часом може осунутися і полетіти прямісінько на голови перехожим.
У приміщенні цього будинку знаходиться ювелірний магазин та магазин-кав'ярня, куди часто заходять лучани погрітися та випити гарячого напою.
Також на даху приміщення висять чималі бурульки, які теж становлять небезпеку для людей.
До слова, всі решта дахів у під’їздах цього будинку – очищені від снігу.



Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Запорізькій області загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні, 08:17
«Коли зацвітали півонії, я згадувала тебе…»
22 Червня 2026
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
14 ОМБр звинувачують у відсутності ротацій
22 Червня 2026
Реклама





