На Волині цьогоріч вже сплатили до держбюджету 2,2 млрд грн ПДВ
За підсумками січня-червня 2026 року на Волині до держбюджету сплачено 2 мільярди 239 мільйонів гривень податку на додану вартість. Це на півмільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік.
Таким чином, з початку року зростання показників сплати податку на додану вартість склало 28,9 відсотка, інформують в ГУ ДПС у Волинській області.
Серед чинників зростання надходжень ПДВ в області у податковій службі відзначають якісний податковий супровід платників податку на додану вартість, акцент на аналітику та дистанційний формат комунікації, що виключає корупційні ризики.
«Спочатку консультаційна підтримка, потім – обґрунтований діалог на підставі аналізу господарської діяльності платника та можливості для уникнення ризиків, що можуть стати підставою для призупинення реєстрації податкових накладних. Працюючи за таким алгоритмом, ми пропонуємо сумлінному бізнесу не лише контроль, а консультаційну допомогу, що дозволяє прогнозувати свою господарську діяльність і виконання податкових зобов’язань», – коментує начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Оксана Левчук.
Зауважимо, що Державна податкова служба впроваджує сучасні стандарти до управління податковими ризиками. Маючи єдину модель управління ризиками та сучасні ІТ-рішення фахівці податкового адміністрування зосереджують зусилля на найбільш проблемних моментах, запобігаючи бюджетним втратам.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.