Юні лучани серед кращих на чемпіонаті України з плавання

28 Листопада 2017

Чемпіонат України з плавання серед юніорів тривав  у Харкові з 23-25 листопада

Команду Волинської області представляли вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради». Вони повернулися на батьківщину з кубком за перше загальнокомандне місце в другій групі чемпіонату України серед юніорів з плавання. Інформує департамент сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Успішними та знаковими  були виступи плавців та плавчинь з Луцька на цих змаганннях.

Зокрема,  Дана Ахмедова, вихованка тренера-викладача Сергія Максимюка після завойованої золотої та срібної медалі здобула золоту нагороду на дистанції 100 м (брасом). А Максим Ткачук на дистанції 100 м (брасом)  виборов бронзову медаль й виконав норматив в штатну збірну України з плавання. Тренери перспективного спортсмена - Володимир Самчук та Анатолій Тихонович.

Загалом, як відзначають тренри, усі учасники показали свої сили на високому рівні. Вітаємо юних  спортсменів та бажаємо ще більших перемог!

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь