росія вдарила по центру Конотопа
Сьогодні, 14:20
російська армія 24 червня атакувала центр Конотопа. Поранені четверо людей, зокрема дитина 11 років.
Про це повідомив у Telegram міський голова Артем Семеніхін.
Також серед потерпілих – двоє жінок і чоловік, у якого важка травма – травматична ампутація ноги.
У однієї з жінок – травма шиї. За інформацією Семеніхіна, росіяни атакували дронами.
Мер повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.