Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі

Сьогодні, 12:56

Сьогодні, 24 червня, у зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40 проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.

Про це повідомили у пресслужбі Луцької міської ради.

На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.

"Просимо водіїв і пішоходів бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху. Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів", - зазначили у міській раді.

Роботи орієнтовно триватимуть три дні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, луцька міська рада, сморід