Неприємний запах у центрі Луцька – через аварію на колекторі
Сьогодні, 12:56
Сьогодні, 24 червня, у зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40 проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.
Про це повідомили у пресслужбі Луцької міської ради.
На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.
"Просимо водіїв і пішоходів бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху. Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів", - зазначили у міській раді.
Роботи орієнтовно триватимуть три дні.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.