На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка

Сьогодні, 08:58

На переїзді з Володимира у напрямку Льотничого 21 червня виявили тіло чоловіка. На місці працювали медики та правоохоронці.

Про це повідомили у телеграм-каналі «Твій Володимир».

За інформацією читачів, там виявили чоловіка без ознак життя. Усі обставини події встановлюються.

Журналісти ВСН звернулися по коментар щодо інциденту в Головне управління національної поліції у Волинській області.

За інформацією правоохоронців, виявили тіло чоловіка 1956 року народження, попередньо без ознак насильства.

На місці працювала слідчо-оперативна група Володимирського районного відділу поліції. Тіло направили в судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир-волинський, Волинь, смерть, поліція