На Миколаївщині військовий застрелив двох товаришів по службі
У Миколаївському районі поліцейські затримали військовослужбовця, який убив товаришів по службі.
Правоохоронці зазначають, що словесний конфлікт між військовослужбовцями виник під час розпиття спиртних напоїв.
Вночі 12 травня до відділення поліції № 4 Миколаївського районного управління надійшло повідомлення про смертельні вогнепальні поранення двох військовослужбовців на місці несення служби.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що напередодні ввечері 35-річний солдат разом з іншими військовослужбовцями віком 58 та 38 років перебували на службі. Під час спільного вживання алкоголю між чоловіками виник конфлікт. У ході сварки нападник взяв до рук закріплену за ним автоматичну зброю та здійснив постріли у бік товаришів по службі.
Від отриманих вогнепальних поранень потерпілі загинули на місці. З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину – автомат АК-74, стріляні гільзи та направили на експертне дослідження.
Оперативники доставили 35-річного зловмисника до відділку поліції, де слідчі затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За клопотанням прокурорів Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону суд 13 травня узяв під варту без права внесення застави 35-річного військовослужбовця, якого підозрюють в умисному вбивстві двох співслужбовців.
Наразі тривають слідчі дії, призначено експертизи, додають прокурори.
Санкція статті передбачає від 10 років позбавлення волі до довічного ув'язнення.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.