росіяни пошкодили заклад освіти в Запоріжжі
Унаслідок російської атаки в Запоріжжі пошкоджена будівля одного із закладів освіти.
Про це повідомили в Запорізькій ОВА.
Влучання сталося за межами території будівлі. Під час тривоги в укритті перебувала 41 дитина — минулося без постраждалих.
Загалом війська рф з 2:00 запускали по Запоріжжю «шахеди», балістичні ракети та керовані авіабомби.
Відомо про вісьмох постраждалих, серед них — восьмирічний хлопчик. У лікарнях області також перебувають 28 людей, які постраждали під час попередніх обстрілів.
Пошкодження зафіксовані у трьох районах міста — ідеться про щонайменше 19 житлових будинків. В одному з них пошкоджено перекриття між четвертим і п’ятим поверхами.
Постраждали також два торговельні центри: в одному пошкоджене скління, в іншому — значні руйнування, триває гасіння пожежі.
«Світло, водопостачання на території Запорізької області є. Звичайно, ми не можемо говорити про прифронтові населені пункти, які відрізані в цілому від комунальних послуг», — повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
До слова, в ніч проти 26 лютого війська рф запустили по Україні 420 дронів (більшість — «шахеди») та 39 ракет різних типів, зокрема 11 балістичних.
Відомо про щонайменше 23 постраждалих у Харківській області, Запоріжжі та Кривому Розі. Президент Володимир Зеленський повідомив про руйнування у восьми областях: пошкоджено багато приватних та багатоповерхових будинків.
Окрім того, війська рф завдавали ударів по газовій інфраструктурі на Полтавщині, по електропідстанціях на Київщині та Дніпропетровщині. Рятувальники працювали на Чернігівщині, Запоріжжі, Харківщині, Кіровоградщині, Вінниччині, Київщині та в столиці.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.