Масове отруєння депутатів у ВРУ: назвали вірус

Сьогодні, 12:34

Захворювання народних депутатів та працівників Апарату не пов’язані з харчуванням в їдальні Верховної Ради України. Перевірка встановила, що причиною інфекції став норовірус.

Про це йдеться у повідомленні парламенту 19 лютого.

«Захворювання народних депутатів України та працівників Апарату не пов’язані з харчуванням у їдальні Верховної Ради України. Такий висновок зробив Центр превентивної медицини Державного управління справами на підставі отриманих результатів розслідування», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після повідомлень про отруєння було негайно ініційовано проведення комплексу заходів із залученням відповідних фахівців.

Представники Центру превентивної медицини Держуправління справами перевірили їдальню та її працівників, а також продукти та процес приготування їжі. Також було проведене дослідження питної води та води для приготування їжі.

«Дослідженням методом ПЛР встановлено, що в осіб, які здали аналізи, виявлено один і той самий тип вірусу – норовірус (гостре інфекційне захворювання, що часто поширюється у закритих і багатолюдних приміщеннях та передається контактно-побутовим і повітряно-краплинним шляхом)», – йдеться у заяві.

У ВР повідомили, що вже було вжито додаткових заходів, щоб не допустити поширення інфекції.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: вру, депутати, отруєння