Майже всім побутовим споживачам у Луцьку відновили подачу опалення
У Луцьку відновлення теплопостачання в будинки розпочали 31 жовтня.
Працівники ДКП «Луцьктепло» працювали усі вихідні в понаднормовому режимі, щоб якомога швидше підключити до опалення усіх споживачів. Станом на сьогодні тепло з’явилося в домівках 99% побутових споживачів, повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
«Маємо лише 7 багатоквартирних будинків, у які теплоносій ще не подавали у зв′язку з поривами, які наші працівники оперативно ліквідовують. У 3 багатоквартирних будинках триває ремонт внутрішньобудинкових мереж.
Також станом на цю хвилину тепло подали в 100% шкіл, садочків та лікарень.
Погодні гойдалки, нестабільний температурний режим та необхідність економити енергоносії у складний для нашої країни час внесли свої корективи в початок опалювального сезону.
То ж вдячний усім, хто проявив терпіння та з розумінням поставився до тимчасових незручностей. Окремо дякую працівникам нашого ДКП «Луцьктепло» за злагоджену роботу з запуску опалювального сезону в нашій громаді», – наголосив мер Луцька.
Нагадаємо, з 22 жовтня у Луцьку тимчасово вимкнули опалення через потепління.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.