У Луцьку мешканці Донеччини з ножем напали на двох чоловіків

17 Лютого 2025

До лікарні з ножовими пораненнями 16 лютого звернулися 36-річний житель Ковельського району та 24-річний лучанин.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Волині. Потерпілі розповіли, що тілесні ушкодження їм спричинили невідомі під час бійки на вулиці Лесі України у Луцьку.

Співробітники кримінальної поліції оперативно встановили, що кримінальне правопорушення скоїли двоє жителів Донецької області, 19 та 20 років.

До слова, один з них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Їх затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За фактом хуліганства відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі. Вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, напад, поліція