Луцький перевізник вважає несправедливим рішення виконкому розірвати договір

0 0000

Директор ТзОВ "АТП Луцьк" Олег Колесник вважає, що рішення луцького виконкому щодо розриву договору на перевезено пасажирів на автобусних маршрутах 14, 31, 47 - є необ'єктивним.

Про це він заявив у коментарі ІА "Конкурент".

Колесник заявив, що якщо і є незадовільна робота, то за неї повинні відповідати всі. Він зазначив, що раніше всі водії працювали нормально, а тепер, чомусь, стали незадовільно. Директор ТзОВ "АТП Луцьк" вважає, що з цього приводу повинен давати звіт не він, а начальник управління транспорту.

Щодо численних скарг на маршрут №47, то тут є багато суб'єктивних речей.

Колесник заявив, що на маршруті №47 немає жодної нормальної зупинки, люди повинні стояти під дощем по 10 хвилин, щоб дочекатися свого автобуса. У цей час управління транспорту просто забороняє маршрут, замість того, щоб зробити свою роботу і забезпечити нормальні зупинки.

Олег Колесник додав, що вважає рішення міськвиконкому несправедливим.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь