Чоловікові Тимановської Польща дала гуманітарну візу

4 Серпня 2021

Чоловік білоруської легкоатлетки Христини Тимановської, яку силоміць хотіли вивезти до Мінська, отримав польську гуманітарну візу. 

Про це повідомив речник польського уряду Пьотр Мюллер, - пише "Європейська правда".

Він розповів, що з міркувань безпеки не буде надавати більше інформації про прибуття Тимановської. Також він додав, що, якщо забажає Тимановська, то Польща надасть їй будь-яку допомогу, включаючи підтримку в її спортивній кар’єрі.

??Тим часом білоруська спортсменка Христина Тимановська, яка отримала польську гуманітарну візу і в середу мала летіти рейсом LOT до Варшави, прибула до Відня. Австрійське МЗС очікує, що після зупинки у Відні Тимановська вилетить до Польщі. 

Чоловік Тимановської Арсеній Зданевич поїхав з Білорусі до України.

Нагадаємо, коли легкоатлетку намагалися силоміць вивезти в Білорусь, вона в аеропорту зайшла у відділок поліції і попросила міжнародного захисту. Після цього спортсменка прибула в посольство Польщі в Токіо, де їй видали гуманітарну візу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: білорусь, спорт, японія, Світ, польща