Назвали основну складову схуднення
Вчені з Університету Вермонта підтвердили гіпотезу про те, що для досягнення мети у схудненні необхідно мати здатність до самонавчання і контролю.
В експерименті взяли участь 142 добровольці, які щодня збиралися для онлайн-бесіди, в ході якої ділилися своїми успіхами і невдачами. Спортивні навантаження і спеціальна дієта для зниження ваги були ініціативою самих учасників, – пише Наша мама.
Вчені проаналізували кількість щоденних реєстрацій випробовуваних і дані, які вони залишали на платформі. Далі академіки порівняли їх з кінцевими вимірами і дізналися: худнуть випробовувані, які мали високий рівень самоконтролю, вони досягли найкращих результатів.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.