У Луцьку на свята буде «Вулиця різдвяних янголів»
Пішохідна вулиця Лесі Українки, що в центрі Луцька під час різдвяно-новорічних свят стане «Вулицею різдвяних янголів»
Мистецький проект «Вулиця різдвяних янголів» презентувала сьогодні на зустрічі з підприємцями директор департаменту культури Тетяна Гнатів. Вона зазначила, що прикрашати центральні вулиці міст напередодні різдвяних свят - це практика багатьох міст України та Європи, де влада і соціально відповідальний бізнес спільно реалізовують проекти, які мають величезний успіх.
«У багатьох європейських містах є пішохідні туристичні вулиці. У Луцьку - це вулиця Лесі Українки, яку плануємо прикрасити унікальними арт-об’єктами у вигляді різдвяних янголів. Проект передбачає концептуальне оформлення закладів, які розташовані на вулиці Лесі Українки. Окрім різдвяних янголів, починаючи від Дня Святого Миколая вулицю прикрашатимуть творчі колективи, артисти, волонтери, зазвучить новорічно-різдвяна музика», - розповіла Гнатів.
Під час зустрічі було презентовано різдвяні інсталяції арт-об’єктів різної конфігурації, які пропонують розмістити вздовж пішохідної зони вулиці Лесі Українки. Повідомляє прес-служба міської ради.
Крім того, концептуальне святкове оформлення закладів, розташованих на центральній пішохідній вулиці міста не лише привабить туристів, а й допоможе підприємцям збільшити обсяг продажів у період новорічно-різдвяних свят, було зазначено на зустрічі.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.