Здоров'я

Лікування, діагностика

 • Остеохондроз: симптоми та лікування
  Остеохондроз: симптоми та лікування
  Наскільки небезпечний остеохондроз? І що можна йому протиставити?
 • Глаукома: як захищатися?
  Глаукома: як захищатися?
  Як боротися за збереження зору при глаукомі? Чи існують методи профілактики цього захворювання?
 • Склеротерапія – безопераційний метод лікування варикозу
  Склеротерапія – безопераційний метод лікування варикозу
  Компресійна склеротерапія – безопераційний метод лікування варикозу великих та дрібних вен, а також судинних зірочок на ногах – сьогодні є дуже ефективною та безпечною.
 • Як розпізнати рак шкіри на початковій стадії
  Як розпізнати рак шкіри на початковій стадії
  Розвиток раку шкіри не завжди починається з видозміни родимки. У деяких пацієнтів першою ознакою захворювання виявлялася поява на тілі рожевої плями, яка надалі лущиться.
 • Шуми в серці: причини, симптоми та лікування
  Шуми в серці: причини, симптоми та лікування
  Лікарі нерідко виявляють у своїх пацієнтів шуми в серці. Хоча часто ці шуми не загрожують здоров’ю, проте можуть свідчити і про захворювання серця.
 • Галітоз: як позбутись неприємного запаху з рота
  Галітоз: як позбутись неприємного запаху з рота
  Медичний термін «галітоз» позначає неприємний запах з рота. Чому ж виникає галітоз, як з ним боротися і як проводити профілактику цього неприємного явища?
 • Аби кліщ нам турбот не додав
  Аби кліщ нам турбот не додав
  Кліщовий енцефаліт – далеко не найпоширеніше вірусне захворювання. Однак, враховуючи його підступництво та потенційну небезпеку для життя людини, ми не можемо зневажати цією загрозою. Як же уникнути ризику зараження?
 • Цукровий діабет виявити вчасно досить важко
  Цукровий діабет виявити вчасно досить важко
  Ця хвороба відома дуже давно, та навіть сторіч не вистачило, аби знайти диво-препарат, що міг би повністю зцілити від неї. Мова йде про цукровий діабет. Із кожним роком, констатують медики, кількість хворих на нього зростає.
 • Стоматит лікують полосканнями
  Стоматит лікують полосканнями
  Стоматити – це збірна назва хвороб, які виникають на слизовій оболонці у порожнині рота. Аби впоратися з недугою, можна вдатися до лікування народними засобами. Але пам’ятайте, що консультація лікаря не завадить.
 • Лікуємо обмороження шкіри
  Лікуємо обмороження шкіри
  Під час зимових морозів ніхто з нас не убезпечений від обмороження будь-якої із частин тіла: рук, ніг, обличчя. Найбільш неприємним є ураження шкіри обличчя. Процес лікування досить довгий, а пошкоджені ділянки не так легко приховати.
 • Лікувальні ванни
  Лікувальні ванни
  Водні процедури були в пошані у всі часи. Коли ви приймаєте лікувальні ванни, насамперед вода впливає не тільки на шкіру, а й на інші органи. Тому їх користь важко переоцінити – вона, як кажуть, «на обличчя», точніше на тіло.
 • Як позбавитися від хропіння?
  Як позбавитися від хропіння?
  Дуже часто, коли ми міцно засинаємо, то починаємо хропіти. Від цього страждають близькі люди. Хропіння – це не звичка, а захворювання. І як у різних хвороб, у нього є причини виникнення.
 • Що дає лікування ваннами?
  Що дає лікування ваннами?
  Ванни допомагають прибрати прояви алергії, знімають інтоксикацію, виводять залишки антибіотиків та іншої хімії. При діабеті очищають кров від продуктів окислення і знижують в крові рівень глюкози, коректують артеріальний тиск і знімають стрес.
 • Як вибрати контактні лінзи?
  Як вибрати контактні лінзи?
  Контактні лінзи – найпопулярніший засіб корекції зору на сьогодні, доступний практично кожному. Цей сегмент ринку за останній час серйозно розширився, і тепер перед споживачем стоїть тільки проблема вибору.
 • Біль у спині: як уникнути страждань
  Біль у спині: як уникнути страждань
  Кожну мить наше тіло відчуває дію сили тяжіння. Наш хребет буквально здавлює, коли ми працюємо в офісі, сидячи за столом, і страждає від трясіння під час їзди в транспорті. Тому, аби тіло завжди було здоровим, варто дотримуватися певних правил.
 • Боремося із безсонням
  Боремося із безсонням
  Безсоння – це справжня проблема, що хвилює багатьох людей. До симптомів безсоння входять часті і тривожні пробудження, сон, що не відновлює сили, і неможливість заснути.
1   2   3  
^ Наверх