Весілля

Транспорт

 • Вибираємо авто на весілля
  Вибираємо авто на весілля
  Для того, щоб грамотно організувати весілля, необхідно продумати чимало нюансів. Це вбрання для нареченого і нареченої, ресторан, обручки та багато іншого. Стільки справ потрібно вирішити, але не варто забувати й про те, що треба замовити мікроавтобус на весілля. Він може стати в нагоді для транспортування гостей в рацс і ресторан.
 • Прикрасимо весільну машину своїми руками
  Прикрасимо весільну машину своїми руками
  У день весілля можна дозволити собі все. І навіть розкішний лімузин, прикрашений на свій смак. У такому випадку підготовка до власного весілля може стати цікавим проведенням часу.
 • Весільний транспорт
  Весільний транспорт
  «Хочу весілля з розмахом і напоказ!» – вигукнули ви, стиснули кулачки, розписали по хвилинах головний день в житті і не забули вибрати не тільки весільну сукню, зачіску, місце для банкету, а й... весільний транспорт. На щастя, у наш час молодятам пропонують цілий список весільних засобів пересування, які зроблять весілля ще яскравішим і приємнішим.
 • Весільне авто: біле або чорне?
  Весільне авто: біле або чорне?
  Деякі закохані пари знаходять весільний кортеж у колі друзів, але більшість вдається до такої послуги, як замовлення весільних авто в спеціальних салонах. Там допоможуть підібрати не тільки марку машини, але і прикраси для неї, а також колір.
 • Замовляємо весільний кортеж
  Замовляємо весільний кортеж
  Коли вулицею величаво пливе весільний кортеж, рідко хто з перехожих залишається байдужим – всі зупиняються і, схвильовано посміхаючись, дивляться вслід.
 • Обираємо транспорт на весілля
  Обираємо транспорт на весілля
  У процесі організації весілля питання переміщення займає лідируючі позиції, і багато молодят у паніці шукають підходящий варіант. Це може бути класичний лімузин, автобус, якась ексклюзивна машина або зовсім величезний вертоліт!
 • Їдемо красиво: прикрашаємо авто на весілля
  Їдемо красиво: прикрашаємо авто на весілля
  Автомобіль – такий же необхідний на весіллі атрибут, як сукня нареченої або костюм нареченого. Питання тільки в тому, як зробити його по-справжньому святковим?
^ Наверх