Весілля

Потрібні дрібниці

 • Чому весільні обручки одягають на безіменний палець?
  Чому весільні обручки одягають на безіменний палець?
  А ви знали, що традиція одягати обручки у день весілля не пов’язана з християнством і веде свою історію від Древнього Єгипту? Стаття розповість про те, що насправді приховує цей ритуал…
 • Хто купує обручки на весілля? Прикмети про весільні обручки
  Хто купує обручки на весілля? Прикмети про весільні обручки
  Обручка – ось що візуально відрізняє одружену людину від холостяка. Проте, яку функцію виконують весільні обручки та чому їх носять на безіменному пальці? Ці секрети розповість стаття.
 • Привітання подрузі з днем весілля в прозі
  Привітання подрузі з днем весілля в прозі
  Весілля – хвилюючий день. Ця подія важлива і для гостей. Кращій подрузі нареченої потрібно підготувати гарні, зворушливі слова привітання, які розчулять не тільки молодих, а і увесь зал.
 • Свято для всіх: даруємо подарунки гостям
  Свято для всіх: даруємо подарунки гостям
  Як зробити так, щоб частинку весілля кожен запрошений забрав із собою не тільки в голові та животі, а день свята надовго запам'ятався всім гостям? Невеликі дрібниці, які залишаться у кожного, – подарунки гостям від молодят.
 • Дрібниці для банкету: від масового до ексклюзивного
  Дрібниці для банкету: від масового до ексклюзивного
  Є речі, які стають сімейними реліквіями. До них належать келихи молодят, прикрашене шампанське, подушечка для обручок, домашнє вогнище, батьківські свічки, підв'язка нареченої, фотоальбом з весільними знімками, книга або дерево побажань.
 • Робимо весілля яскравим
  Робимо весілля яскравим
  Все-таки, як нам усім пощастило, що ми живемо в той час, коли можна реалізувати найбожевільніші ідеї. Особливо приємно це усвідомлювати, коли починається підготовка до весілля. Є багато способів урізноманітнити свято, за допомогою яких ваше весілля стане незабутнім.
 • Цікаві ідеї для запрошень на весілля
  Цікаві ідеї для запрошень на весілля
  Сьогодні майбутнім молодятам запропоновано величезний вибір запрошень на весілля, починаючи із звичайних листівок і закінчуючи справжніми дизайнерськими шедеврами, створеними за індивідуальним проектом.
 • Весільний альбом – хранитель пам'ятних моментів
  Весільний альбом – хранитель пам'ятних моментів
  Отримавши весільні фотографії, молодята з трепетом розглядають їх, згадуючи щасливі, хвилюючі або кумедні моменти.
 • Весільні подарунки гостям
  Весільні подарунки гостям
  На весільному святі молодята можуть не тільки самі приймати подарунки, а й дарувати маленькі сувеніри в якості весільних презентів гостям.
 • Якомога більше тостів: хороших і різних!
  Якомога більше тостів: хороших і різних!
  Багатьом здається, що проголошення тосту – абсолютно нескладна справа. Дійсно достатньо лише дочекатися своєї черги, піднятися з-за столу з наповненим келихом або чаркою в руках і сказати що-небудь веселе і влучне.
 • Що подарувати батькам на річницю весілля?
  Що подарувати батькам на річницю весілля?
  У кожного з нас є якісь особливо значущі свята, і день весілля – один з них. Його можна справді вважати Днем народження сім'ї та обов'язково відзначають разом з близькими і рідними людьми.
 • Поради нареченій: що подарувати чоловікові на весілля
  Поради нареченій: що подарувати чоловікові на весілля
  Ще наші бабусі обов'язково готували весільні подарунки для своїх майбутніх чоловіків. Це могли бути вишитий пояс, сорочка або рушник, виконані власноруч.
 • Що подарувати на першу річницю весілля?
  Що подарувати на першу річницю весілля?
  Перша спільно прожита річниця носить назву ситцевого весілля. Ситець – тканина нетривка, хоча і дуже красива. Вона символ того, що любов подружжя сильна, життя наповнене яскравими фарбами, а от стосунки поки ще тонкі і крихкі.
 • Вибираємо обручки
  Вибираємо обручки
  Покупка обручок є дуже важливим етапом в організації весілля. Згідно з традиціями, турботу про покупку обручок повинен брати на себе чоловік, але ми, жінки, просто не в змозі утриматися від участі у виборі цієї символічної прикраси.
 • Основні весільні аксесуари
  Основні весільні аксесуари
  Як показує практика, найскладніше на весіллі – це не вибрати банкетний зал або cукню нареченої... Найскладніше – це врахувати всі дрібниці при оформленні весілля. Адже загальний стиль складається з дрібниць.
 • Гравірування на обручці
  Гравірування на обручці
  Обручка на безіменному пальці – не просто прикраса, а знак взаємної любові й вірності.
 • Церковний шлюб існує, а церковне розлучення?
  Церковний шлюб існує, а церковне розлучення?
  Церковним називають шлюб між чоловіком і жінкою, який отримав благословення і був освячений церквою.
^ Наверх